[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

چرا پاییر بهترین فصل برای خرید کولر گازی ؟

 

بهترین زمان برای خرید کولر گازی

 

 

 

هر سال این موضوع خرید جدید اتقاق می افتد و افراد زیادی برای خرید یک کولر گازی جدید اقدام می‌کنند.

گرمای چسبنده تابستان در تمام شهرستان برودتی بوده به روزهای خفیف پاییز تبدیل می شود و تعمیرات اضطراری کولر گازی دیگر توسط تکنسین ها هزینه و زمان اضافه می باشد.

زمان آهسته می گذرد و فاصله بین فصل ها بسیار کوتاه می باشد که اگر به سمت بازار فروش می روید باید این گزینه را در خاطر داشته باشید. اما زمان تعمیر کردن دستگاه تنها یک دلیل است که چرا بهترین زمان برای شروع خرید برای یک کولر گازی جدید است ؟

دلیل دیگر این است که اگر سیستم فعلی شما به وضعیت بدی رسیده است و مطمئن شوید که به زودی به یک جایگزین نیاز خواهید داشت.

آیا بهتر نیست که همه کارها را با یک روش خوب بعنی در زمان فراغت انجام دهید، در حالی که هوای بیرون خنک‌تر است؟

شما در زمانی که هوا خنک می باشد می توانید با دقت و زمان بیشتری نسبت به خرید کولر گازی اقدام کنید.

تهیه بهترین کولر گازی از نظر یک خریدار موفق زمانی می باشد که شما در زمانی که به محصول مورد نظر نیاز فوری ندارید و زمان کافی برای انتخاب محصول را دارید می باشد تا با مشاوره و راهنمایی دقیق تری نسبت به خرید اقدام کنید. در غیر این صورت، ممکن است شما خودتان را بدون کولر گازی در هوای گرم تابستان آینده ببینید و به مسافرت پر هزینه بخاطر هوای گرم بروید در حالی که برای پیدا کردن بهترین خرید تلاش نمی‌کنید، پس برای خرید و انتخاب درست وقت بگذارید.

 

 

آیا واقعاً نیاز به تعویض دارید؟

تعویض کولر گازی

 

بعضی مواقع بسیار گزینه دشواری است بدانید که آیا واقعاً شما به یک کولر گازی جدید احتیاج دارید یا فقط به چند تعمیر جزئی نیاز دارید یا یک تنظیم دقیق جامع مشکل دستگاه شما حل می‌شود.

شاید در نهایت ممکن باشد شما در هر صورت نظر دیگری داشته باشید.

اما طبق آماری که وزارت های انرژی در کشورهای مختلف بدست آورده‌اند چند شیوه وجو دارد که شما بتوانید تشخیص دهید که در آینده‌ای نزدیک به یک کولر گازی جدید نیاز دارید یا خیر.

 

آیا دستگاه شما بیش از ۱۰ سال قدمت دارد ؟

عمر کولر گازی و تاثیرش بر عملکرد کولر گازی

 

 

عمر دستگاه به تنهایی نشان دهنده این نیست که شما به سیستم جدیدی نیاز دارید، چون دستگاه‌های تهویه خیلی زیادی هستند که تا بیست سال بیشتر نیز عمر می‌کنند، بخصوص اگر از این دستگاه‌ها بخوبی نگهداری شود.

اما اگر احساس می‌کنید قبض شما مبلغ بیشتری بخاطر مصرف انرژی برق کولرگازی برای شما بوجود می‌آورد و مانند قبل نیز دستگاه خنک نمی‌کند بهتر است برای خرید یک کولر گازی جدید و بهتر اقدام کنید تا آسایش و رفاه و بهینه سازی هزینه مصرف انرژی را ایجاد کند.

در طی ۱۰ سال گذشته فناوری بصورت چشمگیری پیشرفت کرده و یک سیستم با راندمان بالا امروز ممکن است ۲۵ درصد کارآمدتر از سیستم موجود در دهه گذشته شما باشد.

 

 

کولر گازی شما به تعمیرات مکرر نیاز دارد ؟

تعمیر مکرر و پرهزینه کولر گازی

اگر در یک سال بیش از دو مورد نیاز به تعمیرات کولر گازی خود داشته باشید، احتمالاً بهتر است سیستم قدیمی را کنار گذاشته و یک دستگاه جدید تهیه کنید تا از خرج مضاعف و سنگین جلوگیری کنید.

تعمیرات و هزینه‌ها مرتب بیشتر و بیشتر می‌شوند و این عمدتا به این دلیل می‌باشد که بخشی از دستگاه معیوب می‌شود و می‌بینید که مانند یک یخچال برفک تولید می‌کند و بازدهی دستگاه بشدت کاهش پیدا می‌کند که تنها هزینه‌های مضاعفی را برای دارنده دستگاه میتراشد.

 

 

دستگاهتان شما را آنطور که باید خنک نگه نمی دارد ؟

یک کولر گازی نا کارآمد هزینه بیشتری برای فعالیت دارد و این باعث می‌شود که سطح راحتی خوبی را به شما ارائه ندهد.

اگر چرخه‌های کولر گازی را به دفعات راه‌اندازی کنید، اما به اندازه کافی هوا و یا جریان هوای مناسب را تولید نمی‌کند، باید آن را بدرستی بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که این موضوع مشکلی نیست که بتوان بسادگی از آن با بی‌توجهی گذشت.

اما اگر دستگاه شما عمر زیادی دارد و در روزهای گرم شما و محیطی که آنجا هستید را بخوبی خنک نمی‌کند و این باعث می‌شود شما از گرما رنج ببرید، این آسیب دو برابر دلیل کافی برایپیش رفتن و تعویض سیستم است.

 

 

میزان رطوبت در منزل بسیار بالاست ؟

کویل های تهویه مطبوع قدیمی ممکن است از جنس غلاف و گرد و غبار باشد که به عنوان عایق عمل می کند و از جذب مناسب گرما جلوگیری می کند و همچنین مانع از حذف مناسب رطوبت سیستم از خانه شما می شود.

علاوه بر این موارد اگر از یک کولر گازی بزرگتر از حد مورد نیاز برای محیط خود استفاده می‌کنید، این دلیل است که فروشنده تنها بدنبال فروش بوده تا به شما محصولی با قیمت بالاتری را ارائه دهد تا سود بیشتری داشته باشد که این موضوع باعث نمی‌شود منزل شما هوای مطبوعی و خوبی داشته باشد و رطوبت زیادی نیز احساس خواهید کرد.

اگر در منزل خود رطوبت زیادی را احساس می‌کنید باید هرچه زودتر کولر گازی جدیدی را برای منزل یا محیطی که در آنجا می‌خواهید از این دستگاه استفاده کنید اقدام کنید.

کولر گازی شما پر سر و صدا است ؟

اگر شما هربار برای قطع کردن صروصدای زیاد کولر گازی به آن ضربه می‌زنید تا صدایش را قطع کنید این موضوع باعث ناراحتی خاطر، از بین رفتن آسایش شما و حتی منجبر به عصبانیت از وضع موجود می‌شود که شما دلیل درستی از صدای دستگاه را نمی‌دانید.

این را باید بازگو کرد که شما با تعمیر کولر گازی شاید کوتاه مدتی از صدا راحت شوید اما باز نیز این موضوع تکرار شده و تنها برای شما باعث افزایش هزینه شده و تنها گزینه مفید برای شما تهیه کولر گازی جدید می‌باشد.

انتخاب بهترین کولر گازی برای شما یک امتیاز می‌باشد

اگر زمان آن رسیده که برای تهیه کولر گازی جدید اقدام کنید با ما در بانه کالا در ارتباط باشید تا با مشاوره و راهنمایی کارشناسان بتوانید نسبت به خریدی درست طبق نیاز شما تا هم هزینه بیش از حدی نداشته باشید و هم اینکه خریدی موفق داشته باشید و یک انتخاب عالی را در پیش بگیرید.

الویت ما رضایت مشتری بوده، هست و خواهد بود که کیفیت بالا و قیمت پایین امتیاز بالایی در فروشگاه ما بوده که برای ما خرسندی بهمراه داشته است.

نکته : بانه کالا بهیچ عنوان کالای قاچاق و قلابی را برای فروش ارائه نمی‌کند و اصالت کالا و قیمت پایین مزیت برتر ما می‌باشد.