[تعداد: 2   میانگین:  3/5]

ماشین لباسشویی و کاربردها

 

ماشین لباسشویی و کاربردها

 

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل در منزل است که به راحتی نمی توان حضور آن را نادیده گرفت.

این روزها دیگر زمان و وقت به خانم های خانه دار این امکان را نمی دهد که زمان زیادی را در سرویس بهداشتی برای شستشوی البسه کنار بگذارند زیرا مشغله کاری و فعالیت پا به پا با مردان در بیرون از منزل این مهم را بسیار کم رنگ کرده است.

از سوی دیگر بحث سلامت و بهداشت بیشتر سبب شده است که فرایند شستشوی دست به روش سنتی به صورت دستی به دست فراموشی سپرده شود.

حتی دیگر استفاده از ماشین های لباسشویی سطلی نیز کاربردی شبیه به گذشته ندارد زیرا با استفاده از آن ماشین ها هم نیاز است کار آب کشی به صورت دستی صورت بگیرد.

به همین خاطر به جرئت می توان گفت که پس از یخچال و گاز یکی از مهم ترین وسایل برقی در منزل ماشین لباسشویی است.

خارج از بحث زیبا سازی دکوراسیون داخلی این وسیله به قدری کارآمد و مهم است که عدم حضور آن در منزل سبب می شود وقت زیادی از خانم های خانه دار برای شستشو، آبکشی و اتو کشی البسه گرفته شود.

شاید حتی یک روز کاری را این مهم به خود اختصاص دهد. در مقاله پیش رو سعی داریم در مورد ماشین لباسشویی و نقش آن در دکوراسیون داخلی برای شما مطالبی را ارائه دهیم.

اگر می خواهید یک ماشین لباسشویی با کیفیت و با قیمت مناسب را در منزل داشته باشید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

نکاتی که در زمان استفاده از ماشین لباسشویی باید مد نظر داشت

 

زمان استفاده از ماشین لباسشویی

 

ماشین لباسشویی مزیت های بسیاری که برای شما دارد اما بهتر است در زمان استفاده از آن نکات کلیدی و مهمی را مد نظر داشته باشیم.

شستن لباس زیر را بهتر است با ماشین صورت نگیرد تا از وجود قارچ و میکروب در یک فضای مرطوب جلوگیری شود.

مورد دیگر اینکه هیچ گاه ماشین لباسشویی را در سرویس بهداشتی، انباری ها و یا فضاهای کوچک و بسته قرار ندهید بهتر است در فضای شبیه به آشپزخانه آن را قرار دهید که با باز کردن درب ها و پنجره های و درب ورودی ماشین لباسشویی محوطه داخل ماشین به خوبی باد بخورد و خشک شود.

مورد دیگر اینکه به هیچ عنوان البسه های خود را برای شستشو به مدت طولانی در ماشین نگهداری نکنید سبدی را برای این مهم در نظر بگیرد و سپس با جدا کردن لباس های رنگی از لباس های سفید کار شستشوی آن ها را به انجام برسانید.

برای شستشو حتما از شوینده های مرغوب و با کیفیت استفاده کنید زیرا مواد نامناسب در حین شستشو به صورت مستقیم بر روی سلامت شما اثر می گذارد.

به هیچ عنوان کفش های گلی و را داخل ماشین لباسشویی به جهت شستشو قرار ندهید زیرا این امر علاوه بر اینکه به ماشین شما صدمه وارد می کند سبب می شود میکروب های که در گل و لای کفش وجود دارد تا مدت ها در درزهای ماشین شما باقی بماند.

راهنمایی برای خرید ماشین لباسشویی

 

راهنمایی برای خرید ماشین لباسشویی

 

ماشین لباسشویی را بر اساس نیاز خود و اعضای خانواده تان تهیه کنید.

به عنوان مثال اگر تعداد اعضای خانواده شما کم است بهتر است از ماشین های استفاده شود که به صورت پنج کیلویی تهیه و تولید شده اند و سریع تر می توانید فرایند شستشو را پس از پر شدن مخزن آن به انجام برسانید.

از سوی دیگر برای خانواده های متوسط و پر جمعیت هفت کیلویی و چهارده کیلویی را توصیه می کنیم.

در زمان تنظیم درجه حرارت آب و دمای داخلی ماشین لباسشویی افراط نکنید با این تصور که لباس ها به خوبی ضد عفونی می شوند زیرا این مهم سبب چروک شدن البسه شما می شود.

برند ماشین لباسشویی خود را مشخص کنید و پیرامون آن تحقیق کنید.

برای این مهم نظرات مشتریان وب سایت ها را مطالعه کنید این بهترین راهنمایی برای انتخاب شما محسوب می شود.

در زمان انتخاب ماشین به تم رنگی که در منزل دنبال می شود نیز توجه داشته باشید.

رنگ سفید، مشکی و نقره ای سه گزینه انتخابی است که به وفور در تمام برندها مشاهده می شود.

به ضمانت نامه ماشین لباسشویی سفارشی خود توجه داشته باشید تا در صورت بروز مشکل هزینه زیادی به شما تحمیل نشود.

ماشین لباس شویی خود را اگر از وب سایت های آنلاین سفارش می دهید به این مهم توجه داشته باشید که لوازم تقلبی را به جای کالای اصل به شما نفروشند.

میزان مصرف انرژی آن را بررسی کنید تا در طی گذر زمان هزینه زیادی به شما تحمیل نشود.

بر اساس وزن ماشین از آن انتظار داشته باشید بر فرض اگر ماشین شما ۵ کیلویی است شستشوی یک پتو دو نفره بدون شک به آن آسیب جدی وارد می کند.

طراحی های وسوسه کننده شما را گول نزد و سبب نشود هزینه اضافی برای آن محصول پرداخت کنید حتما وب سایت های دیگر را بر اساس آن مدل محصول انتخابی مشاهده کنید تا به قیمت اصلی دست پیدا کنید.

خرید ماشین لباسشویی به صورت آنلاین

 

خرید ماشین لباسشویی به صورت آنلاین

 

ماشین لباسشویی را می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید و برای روز زن یا تولد همسرتان او را شگفت زده کنید.

اگر مشغله کاری شما این فرصت را به شما نمی دهد که به صورت حضوری به خرید ماشین لباسشویی بپردازید به شما توصیه می کنیم از طریق وب سایت های اینترنتی این مهم را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانید و مادر یا خانم خود را بابت این خرید خوشحال کنید.

از سوی دیگر از مزیت های خرید به صورت اینترنتی و صرفه جویی های اقتصادی خود بهره بگیرد.

این روزها خرید وسایل برقی به دلیل دست های واسطه که در کار است سبب شده است افراد هزینه های بیشتر از عرف را پرداخت کنند.

به شکلی که خرید از بورس لوازم خانگی بانه امری است که بسیار بر سر زبان ها آورده می شود و شنیده می شود؛ زیرا بانه کالا با کیفیت ترین محصول را با قیمتی زیر قیمت بازار در اختیار شما قرار می دهد.

شاید با خود بگوید خرید از بانه خود نیاز به زمان و وقت دارد که این مهم در اختیار شما نیست.

باید بگویم متخصصان و مشاوران لوازم برقی و وسایل خانگی با خرید مستقیم از بانه کالا بدون هیچ واسطه ای با نازل ترین قیمت محصولات خریداری شده را درب منزل به شما تحویل می دهند و نیاز شما به سفر به بانه را مرتفع می کنند.

شما با خرید اینترنتی با یک تیر چند نشان را هدف خواهید گرفت.

در ابتدا بدون متوجه شدن اعضای خانواده خود محصولات موردنیاز آن ها را سفارش می دهید مورد دیگر کم شدن هزینه های مصرفی حمل و جابجایی محصول خریداری شده است و مورد سوم که تنها با خرید از بانه کالا برای شما به انجام می رسد خرید به قیمت منصفانه است.

به شما توصیه می کنیم خرید به صورت آنلاین را تجربه کنید و از مزیت های آن لذت ببرید.

خرید مستقیم از بانه کالا