خرید کولرگازی از بانه ( محصولات سال ۲۰۱۹ )

کولرگازی ۱۲ هزار برندهای بوش ، ال جی ، اجنرال ، گری

 

LG , Gree , O’General, Bosch

کولرگازی ۱۲۰۰۰ برای واحدهایی با متراژ ۴۰ الی ۶۵ متری مناسب بوده و سرمایش و گرمایش را بخوبی تامین می‌کنند.

برای یک هال نشیمن ۲۵ متری که در طبقه وسط ساختمان واقع گردیده ، یک اسپیلت BTU 12000 با مصرف برق ۰٫۸ KW می تواند کافی باشد.


کولرگازی ۱۸۰۰۰

انتخاب کولر برای فضاهای بزرگ که میزان سرمادهی مورد نیاز برای فضاهای بزرگتر از ۷۵ متر مربع و تا حدود ۹۰ مترمربع تقریبا ۱۸۰۰۰ بی تی یو مناسب می باشد.

فضای بزرگ تا ۸۴-۹۰ متر مربع ۱۸۰۰۰ بی تی یو


کولرگازی ۲۴۰۰۰

انتخاب کولر برای فضاهای بزرگ که میزان سرمادهی مورد نیاز برای فضاهای بزرگتر از ۸۰ متر مربع و تا حدود ۱۰۰ مترمربع تقریبا ۲۴۰۰۰ بی تی یو مناسب می باشد.

فضای بزرگ تا ۸۴-۱۰۰ متر مربع ۲۴۰۰۰ بی تی یوکولرگازی ۳۰۰۰۰

انتخاب کولر برای فضاهای بزرگ که میزان سرمادهی مورد نیاز برای فضاهای بزرگتر از ۸۲ متر مربع و تا حدود ۹۰ مترمربع تقریبا ۳۰۰۰۰ بی تی یو مناسب می باشد.

فضای بزرگ تا ۸۲-۹۰ متر مربع ۳۰۰۰۰ بی تی یوکولرگازی ۳۶۰۰۰

انتخاب کولر برای فضاهای بزرگ که میزان سرمادهی مورد نیاز برای فضاهای بزرگتر از ۹۰ متر مربع و تا حدود ۱۰۴ مترمربع تقریبا ۳۶۰۰۰ بی تی یو مناسب می باشد.

فضای بزرگ تا ۹۰-۱۰۴ متر مربع ۳۶۰۰۰ بی تی یو

کولر گازی ۳۶۰۰۰ اجنرال اینورتر مدل ASGS36LFCA

کولر گازی ۳۶۰۰۰ گری مدل GWH36QE


کولرگازی ایستاده

کولر گازی ایستاده از لحاظ ظاهری بزرگ‌تر از کولر گازی پرتابل ( قابل حمل ) میباشد اما اسپلیت ایستاده پر قدرت‌تر است و برای محیط‌های وسیع، بزرگ و در مقیاس صنعتی به کار گرفته می‌شود. همچنین یونیت خارجی که شامل کندانسور و کمپرسور است باید در بیرون و محل مناسب نصب گردد. معمولا مدل‌های بزرگ‌تر کولر گازی ایستاده نیاز به برق سه فاز دارد اما در قدرت ۳۶۰۰۰ نیز تک فاز موجو میباشد که در هنگام خرید باید توجه نمود. ظرفیت آنها از ۳۶۰۰۰ تا ۹۶۰۰۰ BTU می‌رسد.

 

کولرگازی اجنرال ۳۶۰۰۰ ایستاده

کولرگازی ایستاده ۴۸۰۰۰ ال‌جی مدل APW48GTAO

کولر گازی ۴۸ هزار ایستاده گری مدل GVHN48

کولرگازی اجنرال ۶۰۰۰۰ ایستاده

کولر گازی گری ۶۰ هزار مدل GVHN60A

 

 

چگونه کولرگازی و اسپلیت را به درستی انتخاب کنیم؟

با توجه به اینکه بازار فروش انواع کولرهای گازی و اسپلیت و نیاز روز افزون مردم به این نوع کالا نیاز به مشاوره و راهنمایی تخصصی و خرید هوشمندانه و درست این تجهیزات تهویه مطبوع هم بیش از پیش نیازمند عموم می‌باشد.

از طرف دیگر با وجود تبلیغاتی که این روزها برخی افراد سودجو برای عرضه و فروش کولرهای قاچاق با قیمت اصلی اما جنس غیر اصلی به راه انداخته اند، خرید این تجهیزات قاچاق نیز قطعا مشکلات عمده ای را برای شما ایجاد می نماید، که مهم ترین آنها عدم ضمانتنامه از شرکت ارائه دهنده معتبر می‌باشد.

علاوه بر این برخی سایت های غیر تخصصی که نه اطلاعات فنی دقیقی در این خصوص دارند و نه حتی دارای یک کارشناس و مشاور پاسخگو در زمینه فروش تاسیسات می باشند، این کولرها را صرفا با دیدگاه فروش یک کالا مثل قهوه ساز می فروشند!

 

 

چگونه کولرگازی و اسپلیت را کاملا آگاه و هوشمندانه انتخاب کنیم؟

بنابراین با وجود این بازار کاذب و خطرناک، همه ی ما نیاز به یک مشاور تخصصی و یک مرجع معتبر برای انتخاب، خرید و بهره مندی از خدمات پس از فروش ضمانت شده این کالاهای سرمایه ای داریم.

همچنین در انتخاب ظرفیت کولرگازی و اسپلیت موردنیاز حداقل روش محاسبه تقریبی ارائه شده در جدول مرجع محاسبه بانه کالا را مطالعه فرمائید.

بطور کلی اسپلیت ها با عملکرد خود می توانند هوای خنک و دلپذیر مورد نیاز ساکنین را در کمترین زمان لازم تأمین کنند و همین امر باعث محبوبیت این کولرهای گازی در بین مصرف کنندگان گردیده است.

بطور کلی تمامی کولرهای گازی و اسپلیت ها بر اساس سیکل تبرید تراکمی کار می کنند.

در کولرهای گازی یا اسپلیت یونیت‌ها ابتدا مایع مبرد در کندانسور (بخش بیرونی کولر گازی یا پنل بیرونی اسپلیت ها) خنک می شود و از طریق لوله مسی به شیر انبساطی (expantion valve) و از آنجا بصورت گاز مبرد و آماده جذب گرمای محیط وارد کویل پنل داخلی میگردد.هوای داخل نیز پس از عبور از میان کویل های پنل داخلی (اواپراتور) تبدیل به هوای خنک و دلپذیر شده و موجب آسایش و رفاه ساکنین می شود.

 

تفاوت کولرگازی اینورتر با کولرگازی معمولی

کولرگازی معمولی پس از روشن شدن با حداکثر توان برودتی شروع به کار کرده و پس از مدتی دما هوای محیط را به حد مطلوب می رساند و خاموش می شود. در این نوع عملکرد دو نکته و جود دارد.

 

 

خاموش و روشن چگونه کولرگازی و اسپلیت را هوشمندانه انتخاب کنیم؟

خاموش و روشن شدن مکرر باعث افزایش استهلاک کمپرسور ( تمام تجهیزات مکانیکی بیشترین استهلاک را در زمان روشن شدن و خاموش شدن دارند) می شود.

برای کنترل و بهبود زمان روشن و خاموش شدن باید بین دمای روشن شدن و خاموش شدن دستگاه یک اختلاف قرار داد، تا کولر گازی با کوچکترین تغییر دما روشن یا خاموش نشود این اختلاف دما ۱ الی ۳ درجه می باشد.

در نتیجه دمای هوای محیط تحت پوشش کولر گازی معمولی همیشه متغیر بوده و دمای هوا دائما در حال افزایش و یا کاهش می باشد.
همان طور که قبلا بیان شد تفاوت کولر های گازی اینورتر و معمولی در سیستم الکتریکی آن ها می باشد و سیکل مکانیکی و اجزا دیگر تقریبا با هم یکی هستند و فقط در کولر گازی اینورتر یک یا دو قطعه کمی ارتقا پیدا کرده باشند.

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و راهنمای خرید با کارشناسان ما با شماره های زیر در ارتباط باشید تا خریدی هوشمندانه داشته باشید.